Yılmaz Sisters | Samsung Çamaşır Makinesi Aşkı #1

12 Mar 2019   02:42   16
969,205
113   13

Fonksiyonel kullanım özellikleri ile beklentileri aşan bir çamaşır makinesi almak istiyorsanız, Samsung teknolojisi ile geliştirilen kurutmalı çamaşır makinelerine mutlaka şans verin. Kıyafetleri hem yıkayan hem de kurutan modeller, büyük kolaylık sağlıyor. Yıkanan çamaşırları dışarıda kurutmak istemeyen ve evdeki yer sıkıntısından dolayı kurutma makinesi satın almayanlar için geliştirilen Samsung kurutmalı çamaşır makineleri, yıkama ve kurutma işlemlerini tek başına yaparak evde çamaşır kurutma derdine çare oluyor.

Kuruması için etrafa serilen çamaşırlar, yaşam alanlarının dağınık görünmesine neden oluyor. Kıyafetler dışarıda kurutulmaya çalışıldığında ise etraftaki inşaat çalışmalarının neden olduğu tozları ve arabalardan yayılan egzoz dumanlarını üzerine çekiyor. Bir türlü tam anlamıyla temizlenemeyen kıyafetlere çözüm arıyorsanız, en akıllı çözüm kurutmalı çamaşır makineleri. Bir de makineye atılması unutulan kıyafetler sorunu var. Tüm çamaşırları makineye attığınızı sandığınız, ama makineyi çalıştırdıktan sonra bazı çamaşırları dışarıda unuttuğunuzu fark ettiğiniz anlar mutlaka olmuştur. Samsung'un AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi sayesinde dışarıda unutulan çamaşırları anında makineye ekleyebilirsiniz*. İsterseniz bu özellikle deterjan ve yumuşatıcı takviyesi de yapabilirsiniz.

Samsung çamaşır makinelerini incelemek için tıklayınız:

https://shop.samsung.com/tr/camasir-makineleri-286

*Akıllı kapağın açılabilmesi için tambur içi sıcaklığın 50 C’nin altında olması gerekir.


Tags: samsung, samsung electronics, samsung türkiye, samsungturkiye, samsung turkey, çamaşır makinesi, samsung çamaşır makinesi, samsung beyaz eşya, beyaz eşya, yılmaz sisters

Related of "Yılmaz Sisters | Samsung Çamaşır Makinesi Aşkı #1" Videos