Kırmızı Beyaz Okuma Yazma Öğreniyorum 1.Sınıf Eğitim Seti 2018

18 Sep 2017   00:25   6
26,242
43   16

Satın Almak İçin Linke Gidin. https://goo.gl/XTnAkh
2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Değişen Müfredata Uygun Olarak Hazırlanmıştır.

Sesler Ülkesi 1-2 , Çizgiler Ülkesi, Sayılar Ülkesi, Heceler Ülkesi, Ailemle Çalışıyorum, Ali ile Ayşe Sesler Ülkesi'nde Okuyor, Hızlı Okuma Rehberim vKılavuz Çizgili Yazı Defterinden oluşan setimiz Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına uygun olarak hazırlanmıştır.
Çizgiler Ülkesi , çocukların oryantasyon (hazırlık) dönemini rahat bir şekilde atlatabilmesi için hazırlanmıştır. Çizgilerin seviyesi basitten zora doğru gitmektedir.
Sesler Ülkesi, 29 harfi kapsayan 28 fasikülden oluşmaktadır. Bu fasiküllerden 5 tanesi biten her grubun değerlendirme kitapçığıdır. 1. Kitap her fasikül 1 harfi tanıtacak şekilde hazırlanmıştır. 2. Kitap da ise öğrenme hızına bağlı olarak 2 harf bir arada verilerek zengin çalışmalarla desteklenmiştir. Fasikülde sesi tanıtma, sesi yazma, şifreleme, eşleştirme, okuma, oluşturma, mini test vb. çalışmalarla sesin daha kolay kavratılması hedeflenmiştir. Oluşturulan hece, cümle ve metinler resimlerle desteklenerek çocuğun daha kolay ve kalıcı öğrenmesine önem verilmiştir.
Sayılar Ülkesi , koparılabilir özellikte 112 sayfadan oluşmaktadır. İşlenen konular Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına uygun olarak hazırlanmış olup çocuğun sıkılmadan zevk alarak çalışması amaçlanmıştır.
Heceler Ülkesi , koparılabilir özellikte 160 sayfadan oluşmaktadır. Ağırlıklı olarak hece ve kelime çalışmalarına yer verilmiştir. Çalışmalar metinlerle desteklenmiştir.
Ailemle Çalışıyorum , koparılabilir özellikte 136 sayfadan oluşmaktadır. Derste öğrenilen harflerin evde veli ile tekrar yapılarak unutulma olasılığı en aza indirilmeye çalışılmıştır. Ayrıca çalışma yapraklarının altında veli imza bölümünün olması öğretmene evde yapılan çalışmayı rahat bir şekilde takip etme imkanı sunmuştur.
Ali ile Ayşe Sesler Ülkesi'nde Okuyor , her biri 16 sayfa olan 7 Kitaptan oluşmaktadır. İlk 5 kitapta harf gruplarını içeren metinlere, son 2 kitapta ise sınıf öğretmenimiz tarafından bu kitap için yazılmış olan şiirlere ve hikayelere yer verilmiştir.
Hızlı Okuma Rehberim , zenginleştirilmiş uygulamalarla çocuğun çok daha hızlı bir şekilde okuması hedeflenmiştir.
Kılavuz Çizgili Yazı Defteri , Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına uygun olarak hazırlanmıştır.


Tags: 1.Sınıf Eğitim Seti, kırmızı beyaz, ilk okuma yazma seti, 1.sınıf kitap, 1.sınıf düz yazı, 2018 okuma yazma seti, topses, topses okuma yazma set, 1.sınıf

Related of "Kırmızı Beyaz Okuma Yazma Öğreniyorum 1.Sınıf Eğitim Seti 2018" Videos