Yeni Gelin 38. Bölüm - Korkunç İntikam Tuzağı!

26 Feb 2018   06:52   605
1,326,786
4,235   739

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → https://puhutv.com/yeni-gelin-38-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_38

Yeni Gelin'e Abone Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub

38. Bölüm Özet:

Kalender, Şirin’i hapsedip diğer herkesi evden kovmuştur. Şirin, tüm bu olanlardan kendisini sorumlu tutar. Baran’la olan aşkı yüzünden tüm ailesi evden kovulmuş, ailesi dağılma noktasına gelmiştir.
Bunu düzeltmenin tek bir yolu vardır. Madem tüm bunlar, Baran’a olan aşkı yüzünden oluyor o zaman yapacağı şey bellidir. Fakat Şirin’in hamlesi, Baran’ı pimi çekilmiş bombaya çevirir. Deli aşığın artık ne yapacağı, nerde patlayacağı belli değildir. Şirin, pimi çekmiştir.
Kalender, Bozok Konağı’nda babası ve kızıyla sakin bir hayat yaşamaya hevesli olsa da bu mümkün olmaz. Kovulan tüm Bozok üyeleri konağa bir bir gelmeye, kendini affettirmeye çalışır. Fakat Kalender yumuşamaz. Arkasından iş çeviren kimseyi konağa almayacaktır.
Kalender, ailesinden intikamını böylesine alırken intikam planları içinde olan sadece o değildir. Möhteber, nikah masasında bırakılmanın intikamı için yanıp tutuşmaktadır. Bunun için türlü yola başvurur. Sonunda bu işi tek başına yapmaya karar verir. Artık Möhteber’in içindeki gizli psikopat, zincirinden boşanmıştır. Asiye ve Ayşe’yi tahmin bile edemeyecekleri günler ve geceler beklemektedir. Möhteber’in intikamı, çok acı olacaktır.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik


Tags: yeni gelin, yeni gelin izle, show tv, asiye ile hazar, yerli dizi hd izle, yeni dizi, jessica may, tolga mendi, süreç film, mustafa avkıran, dağhan külegeç, möhteber, ersoy güler, ali gündoğdu, yeni gelin dizisi, yeni gelin son

Related of "Yeni Gelin 38. Bölüm - Korkunç İntikam Tuzağı!" Videos