Yeni Gelin 36. Bölüm - Ahirette Bile Peşini Bırakmam

12 Feb 2018   04:03   1,648
2,405,049
11,534   1,042

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → https://puhutv.com/yeni-gelin-36-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_36

Yeni Gelin'e Abone Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub

36. Bölüm Özet:

Bella ve Kamil, Boran’ın adamları tarafından kaçırılmıştır. Boran’ın adamları; Bella’yı Şirin, Kamil’i de sevgilisi zannettiği için önce Kamil’den kurtulmayı planlarlar. Kamil’i öldüreceklerdir. Bozoklar'ınsa bundan haberi yoktur.

Bella ve Kamil’i Portekiz yolunda bilmekte, Şirin’in kaçırıldığını sanıp her yerde Şirin’i aramaktadırlar. Ki bu sırada yanlış anlama silsilesine bir halka daha eklenir. Konak halkı, Kalender’in de kaçırıldığını sanarlar.

Kalender’in oğulları ve kardeşleri bunun üzerine operasyona karar verirler. Baran ve Bozoklar büyük hazırlıklarla operasyona başlarlar. Fakat Baran, bastıkları mekanda Boran’ı değil, onun kardeşini bulunca yanlış anlama silsilesine nerdeyse en büyük halka eklenir. Baran, başını kurtaramayacağı bir belaya sokmuştur.

Şirin’in konağa dönüşüyle taşlar bir bir yerine oturmuş; Bella ve Kamil’in Boran’ın elinde esir olduğu öğrenilmiştir. Bunun üzerine Bozoklar; Kalender Ağa öncülüğünde en büyük operasyonlarına girişirler. Bozoklar için artık ölmek var, dönmek yoktur. Bozoklar Boran’ın mekanına baskın yaptığında kimsenin aklına gelmeyen olur. Silahlar patladığında herşey için artık çok geçtir.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik


Tags: yeni gelin, yeni gelin izle, show tv, asiye ile hazar, yerli dizi hd izle, yeni dizi, jessica may, tolga mendi, süreç film, mustafa avkıran, dağhan külegeç, möhteber, ersoy güler, ali gündoğdu, yeni gelin dizisi, yeni gelin son

Related of "Yeni Gelin 36. Bölüm - Ahirette Bile Peşini Bırakmam" Videos