Yeni Gelin 46. Bölüm - Siz Ne Anlarsınız Komplodan

23 Apr 2018   03:53   587
1,131,148
4,108   532

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → https://puhutv.com/yeni-gelin-46-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_46

Yeni Gelin'e Abone Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub

Yeni Gelin 46. Bölüm Özet:

Bozok Konağı’nda sıradan olmayan “olaysız” günler yaşanmaktadır. Kalender’in gelinleri ve oğulları hapisten çıkmış, Baran’la Şirin evlilik sözü almış, Kalender, yürümeye başlamış, herşey –şimdilik- güllük gülistanlıktır.
Konağın huzurunu ilk kaçıran İskender olmuştur. Çünkü Korkut, malları bölüştürmeye karar vermiştir. Her zaman daha fazlasında gözü olan İskender bu paylaşımı kabul etmez. Erkeklerin mal bölüşümü, kadınlara da dert olmuştur. Konaktaki birinci kuşak eltiler (Möhteber, Asiye, Ayşe ve Gülistan) birbirlerine girerler. Bozok Konağı, mal kavgasıyla alt üst olurken Afet’in de dünyası alt üst olur.
Afet, kendisiyle ilgili yıkıcı bir gerçeği öğrenmiştir. Bunu Gökhan’a söylediğinde hem Bozok Konağı’ndaki varlığından olacak hem de Gökhan’ı kaybedecektir. Yani o, öyle düşünmektedir.
Bu, şimdilik Bella’yla arasında bir sır olarak kalacaktır. Fakat Bozok Konağı’ndaki tek sır bu değildir. Kalender, yıllardır tek başına taşıdığı bir sırrı, Kamil’e söylemeye karar verir. Kamil, sırrı öğrendiğinde çok şaşırır. Çünkü, Kalender’in yıllarca tek başına üstlendiği sır, gerçekten çok ağırdır. Bunu şimdilik kimse bilmeyecek; Kamil, canı pahasına saklayacaktır.
Bozok Konağı’nın sırları ve kapalı kapılar ardında yaşanan olayları tabi ki son bulmaz. İskender, Bozok erkeklerini ve Baran’ı allem edip kallem edip kandırır. Karılarından gizli, gece, alemlere akarlar. Döndüklerinde karılarına yakalanmadıklarından ve yalanlarının ortaya çıkmadıklarından son derece eminlerdir.
Fakat onların hesap edemedikleri şey; Bozok Konağı’nın kadınlarının gerçeği ortaya çıkarmak gibi kötü bir huylarının olduğudur. Yine kadınlara yakalanmışlardır.
Hazar, ikinci kez Bella’nın güvenini yıkmıştır. Baran’sa daha sözlendiği günün ertesinde Şirin’e yalan söylemiş ve yakalanmıştır. Bu sefer kurtuluşları yok denecek kadar azdır.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik


Tags: yeni gelin, yeni gelin izle, show tv, asiye ile hazar, yerli dizi hd izle, yeni dizi, jessica may, tolga mendi, süreç film, mustafa avkıran, dağhan külegeç, möhteber, ersoy güler, ali gündoğdu, yeni gelin dizisi, yeni gelin son

Related of "Yeni Gelin 46. Bölüm - Siz Ne Anlarsınız Komplodan" Videos