Yeni Gelin 44. Bölüm - Klip Çekiminde Olay Çıktı!

09 Apr 2018   08:56   1,638
3,816,262
11,465   1,906

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → https://puhutv.com/yeni-gelin-44-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_44

Yeni Gelin'e Abone Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub

44. Bölüm Özet:

Baran, sonunda adalete teslim olmuştur, işlediği suçların bedelini ödemektedir. Fakat Baran’ı cezaevinde bekleyen tek şey, mahkûmluk değildir. Düşmanları da onun cezasını vermek için fırsat kollamaktadır.
Şirin, tüm bunlardan habersiz Baran’ı özlemekte, göz yaşı dökmektedir. Konak halkı, Şirin’in yüzünü güldürmek için ellerinden eleni yaparlar fakat fayda etmez. Kardeşlerini böyle görmeye dayanamayan abiler, küçük bir tatil organize ederler. Bozok’ları “çılgın” bir kamp tatili beklemektedir.
Bu sırada Bozok Konağı’nda da sıradan çılgınlıklar yaşanmaktadır. Ayşe, yeniden anne olmaya karar vermiştir. Bunun için, yaptığı kuvvet macununu; ne yapıp edip Kalender Ağa’ya içirecektir. Zavallı Kalender Ağa, yine eşlerinin hedef tahtası haline gelmiştir. Ayşe’nin tek amacı, kuvvet macununu Ağa’ya içirmek; Asiye ve Möhteber’inki de buna engel olmaktır. Konakta “sıcak” savaş başlar.
Bozok gençleri, konakta olup bitenlerden bihaber kampın tadını çıkarmaktadır. Fakat, Bozok kadınlarının olduğu bir ortamda en olmaması gereken şey olur. Kamp ateşine, turist kızlar da dahil olur. Entrikalar kraliçesi Nazgül, duruma kendi yöntemleriyle el koyar.
Fakat Nazgül’ün kurduğu komplo; başka birinin komplosuyla boyut değiştirir. Bozok kadınları, bir bilinmeze götürülmektedir. Ne konaktakilerin, ne de cezaevindeki Baran’ın bundan haberi yoktur. Çünkü onlar, kendi canlarının derdindedir. Kalender, hastanede; Baran da cezaevi koğuşunda ölümle pençeleşmektedir. Konak halkı; üç ayrı yerde, üç ayrı şekilde uçurumun kenarındadır.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik


Tags: yeni gelin, yeni gelin izle, show tv, asiye ile hazar, yerli dizi hd izle, yeni dizi, jessica may, tolga mendi, süreç film, mustafa avkıran, dağhan külegeç, möhteber, ersoy güler, ali gündoğdu, yeni gelin dizisi, yeni gelin son

Related of "Yeni Gelin 44. Bölüm - Klip Çekiminde Olay Çıktı!" Videos