Yeni Gelin 48. Bölüm - İşte Bu Ses Adana Yarışması

07 May 2018   07:32   1,044
2,059,656
7,309   1,025

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → https://puhutv.com/yeni-gelin-48-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_48

Yeni Gelin'e Abone Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub

48. Bölüm Özet:

Bozok Erkekleri, karılarına ders vermek için konağı terk etmiş, Baran’ın konağında ufak çaplı bir tatil yapmaktadırlar.
Bu sırada karıları, onları çok başka bir yerde bilmekte, onları geri getirmenin yollarını aramaktadırlar. Kocalarını yabancı kadınlara kaptırmaya niyetleri yoktur.

Herkes sevdiğini döndürmek, kendini affettirmek için dalavereye başvurunca Baran da onlardan eksik kalmaz. Şirin’i can evinden vuracağı bir oyun kurmanın peşine düşer. Fakat oyun, tersine döner. Baran, kendi kurduğu tezgahın kurbanı olur.

Kurduğu oyunun içine düşen sadece Baran değildir. Bozok gelinleri, kocalarının çevirdiği dolapları öğrenince vakit kaybetmeden karşı atağa geçer. Bu sefer en büyük kozlarını oynayacak, Nazgül’ün son zamanlardaki en büyük silahını, hamileliğini kullanacaklardır. Fakat Bozok Konağı’nda kullanılan her silah gibi bu da ters teper.

Çünkü gelinlerin adı bir kez yalancı çobana çıkmıştır. Ne yapsalar da erkekleri kendilerine inandıramazlar. Fakat Kağan, karısına inanmamanın faturasını çok ağır bir şekilde ödeyecektir.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik


Tags: yeni gelin, yeni gelin izle, show tv, asiye ile hazar, yerli dizi hd izle, yeni dizi, jessica may, tolga mendi, süreç film, mustafa avkıran, dağhan külegeç, möhteber, ersoy güler, ali gündoğdu, yeni gelin dizisi, yeni gelin son

Related of "Yeni Gelin 48. Bölüm - İşte Bu Ses Adana Yarışması" Videos