Yasemin Şefik: Aleyna Eve Geldiğinde Sutyen Takıyorum

18 Jan 2018   01:46   0
3,367
1   5

Aleyna Tilki İle Dostlukları Sosyal Medyada Dikkat Çeken Aynur Aydın, Konuk Olduğu Programda "En Son Sutyen Takmadığım Videomu Çekmişti. Artık Eve Geldiğinde Sütyen Takıyorum" Dedi.
Şarkıcı Aynur Aydın 'Bana Aşk Ver' İsimli Yeni Şarkısıyla, Yasemin Şefik'in Best Fm'deki Programına Konuk Oldu. ?Samimi Açıklamalarda Bulunan Şarkıcı ''Aleyna Tilki Evime Geldiğinde Sütyen Takıyorum'' Diyerek Dinleyenleri Şaşırttı.

"Yaş Farkı Aleyna'nın Zekasıyla Kapanıyor"

Aleyna Tilki İle Dostlukları Sosyal Medyada Dikkat Çeken Aynur Aydın ''Ben 32 Yaşındayım, Aleyna 17. İyi Bir Dostluğumuz Var. Aramızdaki Yaş Farkı Aleyna'nın Zekası İle Kapanıyor. Zaten Benim Akıl Yaşım 25. Keşke Uyanık Biri Olsaydım Daha Kolay Olurdu'' Şeklinde Konuştu.

'Artık Aleyna Eve Geldiğinde Sütyen Giyiyorum''

Yasemin Şefik'in ''Sosyal Medyada Aleyna Tilki İle Paylaştığınız Videolardan Gördüğüm Kadarıyla Çok Eğleniyorsunuz. Yoksa Eğlenmiyor Musunuz?'' Diye Yorumlamasının Ardından Aynur Aydın ''Aleyna Evime Gecenin 12'sinde Çiğköftelerle Geliyor. Evet Çok Eğleniyoruz. Ama Artık Aleyna Eve Geldiğinde Sütyen Giyiyorum. En Son Bir Videomu Çekti. Evdeyiz Sütyen Takmamışım. O Görüntüler 350 Bin Kişi Tararından İzlenmiş.'' Dedi.


Tags: MagazinKazanı, Magazin Kazanı

Related of "Yasemin Şefik: Aleyna Eve Geldiğinde Sutyen Takıyorum" Videos